Üretim

Tek Galvaniz, Teknik-El Şirketler Grubu bünyesinde,entegre alanda faaliyette bulunduğu için çok geniş birmakine parkuru 40.000m2 toplam üretim alanı ve 10.000m2’lik, büyük stok sahasıda forklift ve vinçle hızlı yüklemegibi pek çok avantaja sahiptir. Sürekli yatırımlarla en son teknolojik yenilikleri bünyesine hızla adapte eden Tek Galvaniz, ürün yelpazesini ve kalite standardını geliştiriyor.

   12mm Rulo Açma ve Dilme Makinesi

Ham olarak gelen rulolar imalatların ölçülerine göre istenilen boyda ende üretilebilmektedir   
18 metre CNC Plazma ve Oksijen Kafalı Sac
 Kesim Makinesi

18 Metre uzunluk ve 4 metre ene, 50 mm kalınlık boyutlarındaki sac malzemenin kesin işlemleri yapılır. 

   6 metre CNC Giyotin Kesim Makinesi

400 ton kapasiteli 3-6,5 metre boy aralığındaki direklerin kesiminde kullanılan CNC giyotin kesim makinesinde ayrıca fason esim işlemleri gerçekleştiriliyor.

   Tam otomatik, 15 metre Yekpare CNC Akbant Kıvırma Makinesi

L=15 metre uzunluk ve 1.500 ton kapasiteli, bilgisayar kontrollü CNC akbant kıvırma makinesi ile yekpare, dairesel veya poligonal konik direkler üretilir.Ayrıca fason kıvırma işlemlerini de gerçekleştirir.

   4 adet Yarı Otomatik Gazaltı ve Tozaltı Kaynak Makinesi

Kendi tasarımımız olan ve üretim ihtiyaçlarımız doğrultusunda geliştirdiğimiz yarı otomatik gazaltı ve tozaltı kaynak makinesi ile direklerin boy kaynakları, çapaksız bir şekilde yapılır.

   Tam Otomatik Gazaltı ve Tozaltı Kaynak Makinesi

Sekizgen ve yuvarlak konik direkleri; direk uzunluğuna bağlı olmadan tam otomatik olarak %100
penetrasyonla çapaksız bir şekilde kaynak yapar ve
üretir. 

   6,5 metre CNC Abkant Kıvrım Makinesi

400 ton kapasiteli 3-6,5 metre boy aralığındaki direklerin kıvrımında kullanılan CNC abkant kıvrım makinesinde ayrıca fason kıvırma işlemleri gerçekleştiriliyor.

   CNC Kontrollü Sıcak Hadde Kesim, Delme, Markalama, Profil Tezgahı

Örme direklerin yapımında kullanılan, hadde profillerinin, kesim, delme, markalama işlemleri bilgisayar kontrolünde, hassas işlemlerle yapılır.

   6.000 m2 Kapalı, 4.000 m2 Açık, Toplam 10.000 m2 Stok Sahası

Geniş bir stok sahası Tek-Galvaniz’e gerek fason kaplamada gerekse direk imalatında müşterilerine hızlı ve sorunsuz hizmet vermesine olanak sağlar. Gelen ve galvaniz kaplanıp gönderilmeyi bekleyen malzemenin çevre koşullarından etkilenmemesi, dolayısıyla müşteri memnuniyetinin sağlanması için Tek-Galvaniz her türlü tedbiri almıştır.

   Forklift ve Vinçle Hızlı Yükleme imkanı

Tek-Galvaniz, müşteri taleplerini hızla karşılamak için üretim ve sevkiyatını hızlandıracak atılımları gerçekleştirmiştir.